Fam VeniVidiVici

Nostale- fam VVV


#1 2012-11-02 15:13:08

Vidi

Gość

Podanie

Witam.
Mam na imię Marcin.Klasą jaką gram jest łucznik.Mam83lvl i 80 job.W Nostale Gram ok 4 lat.Ilość reputacji jaką posiadam jest równa Zielonemu Nosowi:-).Sp które posiadam sp 1 70+5 sp2 78+5 sp 3 30+2 sp 4 99+11 sp 5 narazie nie posiadam nie było okazji pobawić się w jej dropienie.
Mam 17 lat ts posiadam.Chciałbym dojść do tej fam ponieważ słyszałem o niej co nieco a także,gdy grałem widziałem aktywnych członków tej fam biegających po NosVille.Chciałbym bardzo dojść do tej fam.Chciałbym także uczestniczyć w rajdach famowych.Bardzo mi zależy na rodzinie która będzie stałą ekipa i bardzo będzie zżyta z sobą.Szukam rodziny z którą będę mógł nawiązać wieź. I sądzę że w tej fam, mógłbym to osiągnąć.
Poprzednie moje fam to: Sacrum II, Wczorajsi, ToNieJest, Michałki i wiele innych o których słuch zaginął.Jak już wspomniałem wyżej oczekuje miłej atmosfery,więzi a także pomocy.Ja pomocy udzielę i byłoby miło gdyby tej pomocy udzielił mi ktoś w momencie gdy tego będę potrzebował.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z niecierpliwością czekam na wyniki^^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zapytajec.pun.pl www.slavistique.pun.pl www.zarzadzanieumcs.pun.pl www.zumico.pun.pl www.qp.pun.pl